המשרד מנהל תיקי ליטיגציה במגוון תחומי משפט כמו תחומי הנזיקין, דיני העבודה, חוזים, גישור, הוצאה לפועל, בנקאות, מקרקעין וביטוח.

  • נזיקין: תביעות נזיקין כוללות התנהלות מול המוסד לביטוח לאומי ומול חברת הביטוח שאחראית לנזק.כמו כן עוסק המשרד במגוון תביעות נזיקין נזקי גוף ורכוש.ההליך מול הביטוח הלאומי הוא מורכב וליווי וייצוג של עו"ד מומחה בתחום יכולים להגדיל את הסיכויים לקבל קצבת נכות ואחוזי נכות ראויים.
  • דיני העבודה: דיני העבודה הם תחום מורכב, הן כאשר מדובר בייצוג עובדים והן בייצוג מעסיקים. ישנה חשיבות רבה לליווי של עו"ד מנוסה בדיני עבודה בהגנה על זכויות העובד ועל זכויות המעסיק. תחום דיני העבודה מקיף חוקים רבים בנושאים שונים כגון שעות נוספות, פיצויי פיטורין, יחסי עובד מעביד, הטרדה מינית, פיטורים וכדומה.
  • גישור: הליך הגישור הוא חובה בסכסוכי גירושין וגם במקרים של סכסוכים בין יחידים וחברות. הליך זה מאפשר להביא לידיעתם של הצדדים את זכויותיהם ולהגיע להסדר טרם שנוקטים בהליך משפטי. הגישור יכול למנוע הרבה משברים והליכים משפטיים ארוכים ויקרים והוא האמצעי הטוב ביותר לסיום המחלוקות בין הצדדים. עו"ד מנוסה אשר מייצג את אחד הצדדים בהליך הגישור יוכל להגן על זכויות הלקוח שלו ובמקביל לאפשר לו לפתור את המחלוקת בצורה המהירה, הזולה והטובה ביותר.
  • חוזים: דיני החוזים בישראל הם מורכבים ומקיפים מגוון תחומים כגון נדל"ן, נכסים, שותפויות וכדומה. תפקידו של עו"ד במסגרת דיני חוזים הוא לספק את ההגנה המרבית בכל עסקה ולנהל משא ומתן מהיר שיסייע לאינטרס של הלקוח. למשרד ניסיון עצום בליטיגציה בדיני החוזים ותקדימים רבים. למשל, חיים סבן נ' אהרון רוזנברג ע"א 10\9247 ד"נ 13\5488.
  • מקרקעין: חוקי המקרקעין בישראל הם רבים וברגע שמבצעים עסקת נדל"ן, שלרוב כרוכים בה סכומי עתק, מומלץ להסתייע בשירותיו של עו"ד מקצועי בתחום זה, אשר יוכל להגן על האינטרסים של הלקוח שלו בכל הנוגע לעסקה ותוך היכרות מעמיקה עם חוקי המקרקעין.